KONST / Litografier / Färglitografi 14718340
nr 1471 8340
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 99/240, daterad -90. Bildmått. 45x32 cm, yttermått inklusive ram. 65x51 cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:31:54
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman